VIDEO Rekordný súboj Zlatan vs. Ronaldo: Sklamanie na záver, rozhodla kontroverzná penalta

Cristiano Ronaldo zarmútil IbrahimovičaCristiano Ronaldo zarmútil Ibrahimoviča Zdroj: SITA/AP - Antonio Calanni

MILÁNO - V prvom zápase Talianskeho pohára pred rekordnou návštevou remizovalo AC Miláno doma s Juventusom Turín 1:1. V zostavách nechýbali dve najjagavejšie hviezdy mužstiev. Základná jedenástka domácich zahŕňala meno Zlatan Ibrahimovič, u hostí bol v centre pozornosti Cristiano Ronaldo.

Prvý polčas sa odohral bez gólov, v druhom videli diváci dva. Najskôr sa v 61. minúte zorientoval Ante Rebič a po centri krídelníka Samua Castilleja umiestnil loptu pravačkou presne k žrdi, čím poslal domácich do vedenia 1:0. Kouč hostí Maurizio Sarri sa následne behom desiatich minútach odhodlal k trom striedaniam. Z hry stiahol Aarona Ramseyho, Mattiu De Sciglia a Blaisea Matuidiho a na ich miesta poslal trojicu Rodrigo Bentancur, Gonzalo Higuaín, Adrien Rabiot.

Juventus sa dočkal v nadstavenom čase po kontroverznom a diskutabilnom momente. V pokutovom území Rossoneri zasiahla lopta Davideho Calabriu veľmi nešťastne do ruky a hlavný rozhodca Valeri nariadil penaltu. Tú skúsene zúžitkoval Cristiano Ronaldo. Pred odvetou je tak všetko otvorené.

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Zlatan Ibrahimovič Juventus Turín AC Miláno Coppa Italia Ante Rebič
  • Zdroj: športky