Pogba opäť v drese Juventusu? Taliansko je pre Paula ako domov, vraví známy top agent

Paul PogbaPaul Pogba Zdroj: SITA/AP/Alastair Grant

MILÁNO - Známy agent Mino Raiola sa v rozhovore s talianskymi novinármi vyjadril ku ďalšej budúcnosti jeho hviezdneho klienta Paula Pogbu, ktorý je dlhodobo spájaný s odchodom z Manchestru United.

Podľa Raiolu je Pogba otvorený návratu do talianskej Serie A, kde by sa mohol pripojiť k jeho bývalému tímu Juventusu Turín. Práve z Juventusu prestúpil v roku 2016 za v tom čase rekordných 89 miliónov libier do Manchestru United. V súčasnosti má Francúz platný kontrakt do 30.06.2021 a posledný rok sa netají ambíciou zmeniť dres. 

"Taliansko je pre Paula ako domov. Neprekážalo by mu vrátiť sa do Juve, ale uvidíme, čo sa stane po Eure. Paul chce hrať na najlepšej úrovni, ale z Manchestru United nemôže len tak uniknúť, keďže sa nachádzajú v zložitej situácii," povedal Raiola, ktorý už pred rokom verejne hlásil, že Pogba je pripravený na novú výzvu.
 
V tom čase Pogbu lanáril španielsky Real Madrid na čele s manažérom Zinedinem Zidanom, ale ten si kvôli vysokým výdavkom na prestupovom trhu už nemohol dovoliť zaplatiť požadovaných 150 miliónov libier, ktoré Manchester United za francúzskeho záložníka požadoval. Pogba zasiahol v tejto sezóne kvôli zraneniam len do siedmich súťažných zápasov, ale momentálne je už blízko svojmu návratu na trávnik.
Viac o téme: Manchester United Juventus Turín Mino Raiola Paul Pogba
  • Autor: © Zoznam/mc
  • FOTO: SITA/AP/Alastair Grant
  • Zdroj: športky

Súvisiace články