VIDEO Ružička skóroval po krásnej nahrávke Pospíšila: Bodoval vo štvrtom zápase za sebou

Adam Ružička
Adam Ružička

NEW YORK - Dvaja slovenskí hokejisti sa zapísali do streleckej listiny v piatkových zápasoch nižšej zámorskej súťaže AHL. V zápase Stocktonu s Ontariom domáci útočník Adam Ružička strelil gól a Martin Pospíšil mu naň prihral. Okrem toho Ružička aj asistoval pri góle Fína Eetu Tuulolu.

Stockton napriek tomu doma prehral 3:6. Dvadsaťročný Ružička má solídnu formu, keďže bodoval vo štvrtom zápase za sebou (1+4). Celkovo vo svojej prvej sezóne v AHL zaokrúhlil počet bodov na dvadsať, k ôsmim gólom pridal dvanásť asistencií. Stocktonu Heat patrí štvrtá priečka v tabuľke Západnej konferencie AHL.

 

 

V súboji Binghamton - Hershey Marián Studenič pomohol gólom domácemu tímu k víťazstvu 4:3 po predĺžení. Pre 21-ročného útočníka to bol štvrtý presný zásah v 26. zápase sezóny. V tíme hostí nebodoval obranca Martin Fehérváry, hoci až štyrikrát vystrelil na bránku súpera. V piatok bol v hre aj Róbert Lantoši, ale nebodoval. Pri víťazstve Providence nad Wilkes-Barre Scranton (4:2) si pripísal dve strely a jeden mínusový bod.


Tagy: Adam Ružička Martin Pospíšil

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
SITA
Foto:
StocktonHeat.com; Video: Twitter/Stockton Heat

DISKUSIA