Lístky na domáce majstrovstvá sveta v predaji: Organizátori vypočuli hlas fanúšikov

Hráči Slovenska do 18 rokovHráči Slovenska do 18 rokov Zdroj: szľh

SPIŠSKÁ NOVÁ VES - V pondelok 17. februára 2020 spustili organizátori blížiacich sa majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji hráčov do 18 rokov v A-skupine I.divízie v Spišskej Novej Vsi (13. - 19. apríla 2020) predaj vstupeniek. Záujemcovia si ich môžu zakúpiť prostredníctvom siete Predpredaj.sk.

V porovnaní s pôvodne avizovaným termínom začiatku predaja došlo k miernemu posunu, keďže organizátori vypočuli pripomienky fanúšikov a upravili ponuku vstupeniek. Namiesto pôvodne plánovaných denných vstupeniek v cene 12 eur sa budú predávať vstupenky na každý zápas osobitne.

Cena vstupenky na zápas Slovenska bude 10 eur a cena vstupenky na zápasy ostatných tímov bude 2 eurá. Otvorenie vstupov na štadión je 60 minút pred zápasom. Informoval o tom portál www.hockeyslovakia.sk. "Veríme, že fanúšikovia prídu povzbudiť našich hráčov do 18 rokov, od ktorých čakajú návrat do elitnej kategórie majstrovstiev sveta," povedala na margo začiatku predaja šéfka organizačného výboru Aneta Büdi.

Slovenský tím bude hrať vždy o 19-tej hodine. V pondelok 13. apríla nastúpi proti Japonsku, v utorok 14.4. proti Nórsku, vo štvrtok 16.4. proti Francúzsku, v piatok 17.4. proti Dánsku a v nedeľu 19.4. proti Kazachstanu. Do elitnej kategórie MS postúpi víťaz na základe dosiahnutého počtu bodov.

Lístky môžete kúpiť TU!

Viac o téme: Slovensko U18 Aneta Büdi
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: szľh
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy