VIDEO Šporar si v Európskej lige otvoril strelecký účet za Sporting: Škrtel odohral 70 minút

Hráč Sportingu Andraž ŠporarHráč Sportingu Andraž Šporar Zdroj: TASR/AP/Pedro Rocha

LISABON - V štyroch zápasoch portugalskej najvyššej súťaže Andraž Šporar neskóroval, ale strelecký účet v novom klube si niekdajší najlepší strelec Fortuna ligy napokon otvoril v Európskej lige. Slovinský útočník strelil jeden z troch gólov Sportingu Lisabon proti Basaksehiru (3:1) v prvom súboji šestnásťfinále Európskej ligy.

V drese tureckého tímu z Istanbulu odohral 70 minút obranca a bývalý kapitán slovenskej reprezentácie Martin Škrtel. Ešte nedávno líder Slovana Bratislava Šporar rovnako hral do 71. min. Gól strelil v závere prvého polčasu, keď do siete bránky súpera šikovne usmernil center reprezentanta Severného Macedónska Stefana Ristovského.

Viac o téme: Martin Škrtel Sporting Lisabon Andraž Šporar