VIDEO Au, to muselo bolieť! Černákovi spadol hráč na nohu, zápas nedohral

Erik ČernákErik Černák Zdroj: profimedia.sk

ARIZONA - V jedenástich zápasoch NHL v noci na nedeľu sa predstavili siedmi slovenskí hokejisti, no nebodoval ani jeden. Tampa Bay podľahla domácej Arizone 3:7, duel nedokončil obranca "bleskov" Erik Černák. Odohral len desať minút a 39 sekúnd predtým, než zamieril do šatne so zranením dolnej časti tela.

Jeho rozsah zatiaľ nie je známy. Černák sa zranil v polovici druhej tretiny, keď mu na pravú nohu po kolízii s Ondřejom Palátom spadol Taylor Hall. Po dva góly Coyotes strelili Conor Garland a Clayton Keller. Lightning prehrali druhý zápas za sebou po tom, čo zaznamenali rekordnú jedenásťzápasovú víťaznú sériu. "Som veľmi sklamaný, pretože sme lepší tím, ako sme dnes predviedli. Máme systém, ktorý tri mesiace fungoval, ale dnes nie. Musíme sa zlepšiť," povedal tréner Tampy Jon Cooper.

Viac o téme: Taylor Hall Erik Černák