VIDEO Škrtel v Turecku hrdinom: Na víťazný gól mu stačili tri minúty na ihrisku!

Martin Škrtel so spoluhráčmi oslavuje svoj víťazný zásahMartin Škrtel so spoluhráčmi oslavuje svoj víťazný zásah Zdroj: ibfk.com.tr

ISTANBUL - Slovenský futbalový obranca Martin Škrtel strelil víťazný gól v pondelňajšom zápase 23. kola tureckej ligy medzi jeho Basaksehirom a domácim Rizesporom.

Tridsaťpäťročný stopér sa presadil v 90. minúte strelou zvnútra šestnástky po centri z pravej strany a rozhodol o výhre hostí 2:1. Na ihrisko sa pritom dostal len tri minúty pred tým, keď vystriedal Poncka. Pre Škrtela to bol tretí presný zásah za turecký klub, ktorý zaznamenal druhú výhru v rade a priebežne figuruje na čele tabuľky. Druhý Trabzonspor má o bod menej, ale zápas k dobru.

Rizespor - Basaksehir 1:2