Weiss prehovoril aj o návrate do reprezentácie: S Hapalom si všetko vyjasnil... Pomôže iba toto!

Vladimír Weiss mladší počas tlačovej konferencie klubu ŠK Slovan Bratislava
Vladimír Weiss mladší počas tlačovej konferencie klubu ŠK Slovan Bratislava

BRATISLAVA - Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss sa stal vo štvrtok definitívne hráčom slovenského majstra ŠK Slovan Bratislava. Skôr než odohrá za "belasých" prvý duel, musí vyriešiť zdravotný problém s pruhom, v najbližších dňoch ho čaká operácia. Okrem iného sa vyjadril aj k reprezentácii a rozhovoru s reprezentačným trénerom Pavlom Hapalom.

Nová akvizícia bratislavského Slovana verí, že návrat domov by jej mohol pomôcť vybojovať si opätovné miesto aj v národnom mužstve. "Jedna priorita je dať sa dokopy, ďalšia pomôcť Slovanu a tiež sa chcem dostať aj do reprezentácie. Marcový zraz nestihnem, s trénerom Pavlom Hapalom sme si vysvetlili incident z Česka. Verím, že chalani baráž zvládnu a pokiaľ budem podávať kvalitné výkony, tak ešte šancu v reprezentácii dostanem," povedal Weiss ml.

"Chcem sa vrátiť, ale pomôžu mi k tomu iba dobré výkony. Pevne verím, že sa chalani prebojujú na Euro," uvedomuje si 30-ročný futbalista.

V Slovane bude nosiť číslo 79, mužstvo videl v zápase proti Trenčínu. Kvalita kádra sa mu pozdáva. "S tým číslom je to dlhá história. Toto číslo som mal v Olympiakose Pireus, keď som sa dal dokopy s mojou manželkou, tak preto. Mužstvo sa mi pozdáva, je v ňom veľa kvalitných futbalistov, či už Moha, Čavrič a ďalší," vyjadril sa Weiss a s úsmevom dodal: "Pozeral som súpisku, zistil som, že som asi druhý najstarší. Takže verím, že budem kapitán."

 


Tagy: Vladimír Weiss ŠK Slovan Bratislava

Zdroj:
TASR, športky
Foto:
SITA/Branislav Bíbel

DISKUSIA