Futbalový zväz sa ospravedlňuje fanúšikom: Lístky proti Írom budú opäť v predaji

Logo Slovenského futbalového zväzuLogo Slovenského futbalového zväzu Zdroj: TASR

BRATISLAVA - Vo štvrtok popoludní Slovenský futbalový zväz (SFZ) obnoví predaj vstupeniek na marcový domáci duel slovenskej mužskej reprezentácie proti výberu Írska v semifinále baráže B-divízie Ligy národov o postup na majstrovstvá Európy 2020. Stať sa tak má o 15.00 h.

"Touto cestou sa ešte raz ospravedlňujeme všetkým fanúšikom za vzniknutú technickú chybu," informuje SFZ. 

Predaj lístkov sa začal v stredu o 11.00 h, no už o 39 minút neskôr SFZ informoval o technickej chybe predajcu - spoločnosti Ticketmedia - a snahe o jej odstránení. O 14.36 h už zväz informoval o úplnom pozastavení predaja. Súboj proti Írom odohrajú Slováci vo štvrtok 26. marca 2020 na bratislavskom Tehelnom poli. Úspešnejší z bratislavského súboja Slovensko - Írsko si o päť dní neskôr zmeria sily s víťazom duelu Bosna a Hercegovina - Severné Írsko, Slováci alebo Íri budú hrať na základe žrebu vonku. Víťaz finále sa kvalifikuje na Euro 2020.

Zväz vo štvrtok pridal aj informácie o tom, že pri všetkých nezrealizovaných nákupoch zo stredy príde k vráteniu zaplatenej finančnej čiastky. "Všetky zakúpené vstupenky, ktoré kupujúci dostal na svoj mail v PDF formáte, zostávajú v platnosti," oznámil SFZ a doplnil, že za vstupenky, ktoré kupujúci nekúpil na oficiálnom portáli, zväz nezodpovedá.

Viac o téme: Slovensko SFZ
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články