VIDEO Absolútny skrat bývalého stopéra Slavie: Za tento zákrok videl okamžitú červenú kartu

Simon Deli (druhý vpravo) z FC Bruggy dostáva červenú kartu počas odvetného zápasu šestnásťfinále Európskej ligy vo futbale Manchester United - FC BruggySimon Deli (druhý vpravo) z FC Bruggy dostáva červenú kartu počas odvetného zápasu šestnásťfinále Európskej ligy vo futbale Manchester United - FC Bruggy Zdroj: TASR/AP/Dave Thompson

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru United zvíťazili po úvodnej remíze 1:1 v odvete šestnásťfinále Európskej ligy UEFA 2019/2020 doma nad FC Bruggy vysoko 5:0 a postúpili do ďalšej fázy súťaže.

Manchester United síce proti Bruggám na poslednú chvíľu prišiel o zraneného útočníka Antohnyho Martiala. Domácim to ale nijako nevadilo a už v prvom polčase tromi gólmi vykročili za postupom. Pomohlo im k tomu aj skoré vylúčenie bývalého stopéra Slavie Simona Deliho. Ten sa v pokutovom území za stavu 0:0 v 22. minúte prevtelil do pozície brankára, hoci ten bol pripravený kúsok za ním a loptu vyrazil rukou. Následnú penaltu premenil s prehľadom Bruno Fernandes.

Viac o téme: Manchester United FC Bruggy Simon Deli
  • Zdroj: ČTK, TASR, športky