MAMMAL podporuje amatérske talenty na ich profesionálnej ceste

V novom roku sa dňa 25.1.2020 uskutočnilo prvé kolo druhého ročníka Slovenskej Amatérskej MMA ligy MAMMAL pod číslom 13. V spolupráci s domácim klubom Kings Gym Bratislava a Matejom Királym. Domáci Bratislavský klub MAMMALu pripravil krásny priestor v podobe viacúčelového gymu, azda i jedného z najväčších na Slovensku.

Znova sa pokračovalo v načatom systéme implementácie detí a mládeže do Slovenskej amatérskej MMA scény. V Bratislave mohli diváci vidieť až 30 MMA zápasov. Prihlásených bolo dokonca cez 70 zápasníkov. Úroveň zápasníkov z kola na kolo rastie a tešíme sa, že Slovenská amatérska MMA liga MAMMAL prináša priestor pre všetkých zápasníkov. Prínosom boli i zápasníci z MMA Top Team Budapešť, ktorí majú záujem navštevovať našu Slovenskú Amatérsku MMA ligu. Keďže sme zaznamenali veľmi pozitívne ohlasy na detské a mládežnícke kategórie, budeme pokračovať a dúfame vo veľkú podporu jednotlivých klubov.

V Bratislave v Kings Gyme vládla veľmi priateľská, príjemná atmosféra s množstvom veľmi pekných a búrlivých zápasov. Diváci predviedli perfektnú kulisu. Zápasy sa niesli v duchu Fair Play a sme radi, že ako diváci, tak i zápasníci si toto novoročné kolo užili. Veľmi pekne ďakujeme divákom za podporu ligy a je vidno, že z kola na kolo sú aj diváci vzdelanejší ohľadom pravidiel MMA. Všetkým veľmi pekne ďakujeme a pokračujeme ďalším kolom na východnom Slovensku v meste Sabinov, v spolupráci s domácim klubom MMA Sabinov a Viliamom Demkom. Tento krát sa ligové kolo uskutoční v športovej hale Sabinov a pevne veríme, že Slovenská Amatérska MMA liga MAMMAL prinesie do mesta Sabinov v čase volieb výborné športové výkony MMA zápasníkov.

Ďaľšie ligové kolo po Sabinove, bude v Komárne, dňa 28.3.2020 v spolupráci s domácim klubom Wolf Fight Club, kde si lístky môžete zakúpiť v sieti Predpredaj.sk

Informácie o ligovom kole môžete nájsť TU!


Zdroj:
PR článok
Foto:
Mammal.sk

DISKUSIA