Obrovská kuriozita po zápase Európskej ligy: Hráč Kodane skončil kvôli gólu na polícii!

Michael SantosMichael Santos Zdroj: Profimedia

GLASGOW - Útočník Michael Santos z FC Kodaň bol škótskou políciou obvinený, že pri oslave gólu vo štvrtkovej odvete druhého kola Európskej ligy na štadióne Celticu Glasgow napadol policajta. Dánsky celok vyhral 3:1 a po domácej remíze 1:1 postúpil do osemfinále.

K incidentu došlo po tom, čo sa Kodaň dostala v 85. minúte do vedenia 2:1. Dvadsaťšesťročný Santos strčil do policajta, ktorý sa snažil zabrániť autorovi vedúceho gólu Pepovi Bielovi, aby sa pri oslave dostal príliš blízko k hosťujúcim fanúšikom. Hostia potom dve minúty pred koncom pridali ešte presný zásah vďaka Damemu N'Doyovi.

"Pred sektorom fanúšikov Kodane došlo k strkanici, po ktorej boli na políciu predvedení jeden z našich usporiadateľov i Michael Santos. Obaja potom boli obvinení," uviedol dánsky klub na svojom webe. Obaja muži potom odcestovali späť do Kodane s tímom, ale s vyšetrovaním budú naďalej spolupracovať.

Viac o téme: Celtic Glasgow FC Kodaň Michael Santos