Missku vymenil za českú tenisovú krásku: Reprezentant Hancko sa môže pýšiť touto sexicou!

Dávid Hancko
Dávid Hancko

PRAHA - Slovenský futbalový reprezentant Dávid Hancko (22) aktuálne obliekajúci dres pražskej Sparty dlho sám nezostal. Po nedávnom rozchode so slovenskou Miss Universe 2019 Laurou Longauerovou si padol do oka s českou tenisovou kráskou Kristýnou Plíškovou (27). O päť rokov staršia česká tenistka je aktuálne v rebríčku WTA na 65. priečke.

Tenisové dvojča aktuálnej svetovej trojky Karolíny si po nedávnom vzťahu s hokejistom Dominikom Volkom opäť vyhliadlo fešného športovca. Tentokrát zalovila Kristýna v pražskej Sparte, kde je Hancko jednou z klubových opôr. Slovenský elegán nezačal síce rok najlepšie, keďže mu v januári stroskotal osemmesačný vzťah, ale teraz rodák z Prievidze zrejme zažíva láskyplné obdobie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 for @isportcz interview will be out soon #acsparta

Príspevok, ktorý zdieľa Dávid Hancko (@davidhancko),

Miss Universe 2019 Longauerová vtedy na sociálnej sieti uviedla stručný, ale jasný rozchod: "Dali sme si trošku netradičný novoročný dar - slobodu", ale zdá sa, že slovenský talent dlho osamote nezostal. Zamilovaný slovensko-český párik si údajne nedávno vyrazil v pražských Vysočanoch na šou kolumbijského speváka Malumu. "Maluma, bejby! S mojím bejby," napísala sympatická Češka na sociálnej sieti a nezabudla označiť slovenského reprezentanta, srdiečka pochopiteľne nemohli chýbať. 

Ani jednému z nich sa ale aktuálne po športovej stránke príliš nedarí. Plíšková naposledy zvíťazila 13. januára a od vtedy má na konte sériu štyroch prehier. Hancko sa už síce po pauze vrátil od februára do zostavy pražskej Sparty, ale tá po piatich prehrách naposledy v lige doma opäť len remizovala so Zlínom 2:2 a pokračuje v obrovskom trápení. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tourist

Príspevok, ktorý zdieľa Kristyna Pliskova (@kristynapliskova),


Tagy: Sparta Praha Kristýna Plíšková Dávid Hancko

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
TASR/Pavel Neubauer; Instagram/Dávid Hancko, Krystína Plíšková

DISKUSIA