FOTO S týmto by bojoval každý chlap: Najdrahší obranca nevládal sexi reportérke pozerať do očí!

Harry Maguire
Harry Maguire

MANCHESTER - Kapitán anglického Manchestru United a zároveň najdrahší obranca futbalovej histórie absolvoval jeden z najnáročnejších pozápasových rozhovorov v kariére. Harry Maguire sa totiž po ligovom súboji s Evertonom (1:1) stal objektom záujmu mimoriadne príťažlivej reportérky BBC Emmy Jonesovej, ktorá sa ho rozhodla vyspovedať.

Kráska za mikrofónom sa do povedomia fanúšikov výraznejšie dostala už v roku 2018, keď ju zachytili objektívy kamier neďaleko striedačky anglickej futbalovej reprezentácie počas prípravného súboja s Kostarikou. Pri pohľada na sexi reportérku je okamžite každému chlapovi jasné, že príroda k nej bola veľmi štedrá a pozerať sa jej priamo do očí nie je vôbec jednoduché.

A s toutou náročnou úlohou sa po súboji s Evertonom musel popasovať aj hosťujúci kapitán, ktorý do United prišiel pred touto sezónou z Leicestru za rekordných 80 miliónov libier. Maguire, ktorý zatiaľ v 39 zápasoch zaznamenal dva gólové zásahy, pri jej otázkach zvolil štýl radšej sa pozerať do zeme ako byť príliš nápadný a zízať tam, kde sa to v spoločnosti príťažlivej reportérky vyslovene pýta. Pri kráse Emmy nie je vôbec jednoduché otázky čo i len vnímať, nie to na ne ešte aj adekvátne reagovať. Náročnosť situácie a úsmevný rozhovor pochopiteľne neušiel pozornosti fanúšikov, ktorí si kapitána United na sociálnych sieťach okamžite začali doberať. 

"Harry Maguire mal najťažší rozhovor vo svojej kariére. Naše myšlienky sú s ním v tomto ťažkom období," napísal jeden z nich. "Pozeraj sa do zeme, pozeraj sa do zeme, pozeraj sa do zeme," vtipkoval ďalší pri pohľade na foto. "Ktovie, čo by na to povedal videorozhodca," vtipkoval ďalší. 

Fotografia z rozhovoru, kedy sa kapitán United snaží vyhýbať pohľadom miestam, na ktorých spočinie zrak každého muža, sa okamžite stala hitom sociálnych sietí. Nuž, pri pohľade na ďalšie fotky reportérky, ktorá okrem pôsobenia v BBC vypomáha aj v klubovej televízii slávneho anglického celku Leeds United, je zrejme každému jasné, že Maguire podal nadľudský výkon. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

POY awards 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Jones (@eljonesuk),


Tagy: Manchester United FC Harry Maguire Emma Jonesová

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP - Leila Coker; Video: YouTube/All Leeds TV; Twitter/Footy Fooligans; Instagram/Eljonesuk

DISKUSIA