Dudov Norwich s famóznym postupom cez Tottenham, Agüero udržal nádeje City na obhajobu

Fernando Forestieri a Joao CanceloFernando Forestieri a Joao Cancelo Zdroj: SITA/AP - Rui Vieira

LONDÝN - Futbalisti Manchestru City si udržali šancu na obhajobu trofeje v Anglickom pohári. V stredajšom stretnutí osemfinále FA Cupu zvíťazili na pôde druholigového Sheffieldu Wednesday 1:0 vďaka gólu Sergia Agüera z 53. minúty. Ďalej ide aj Leicester City, rovnakým výsledkom zdolal doma Birmingham City.

Norwich City vyradil Tottenham Hotspur, keď na súperovom štadióne po remíze 1:1 v riadnom hracom čase i predĺžení uspel v jedenástkovom rozstrele 3:2. Slovenský reprezentant Ondrej Duda sedel na lavičke náhradníkov hostí.

Leicester City - Birmingham City 1:0 (0:0)
Gól: 82. Pereira

Sheffield Wednesday - Manchester City 0:1 (0:0)
Gól: 53. Agüero

Tottenham Hotspur - Norwich City 1:1 pp (1:1, 1:0), 2:3 v jedenástkovom rozstrele Góly: 13. Vertonghen - 78. Drmič /O. Duda (Norwich) bol na lavičke náhradníkov/

Viac o téme: FA Cup Tottenham Hotspur Manchester City FC Norwich City FC