Bratislava Capitals opäť triumfoval nad HK Levice, drámy v Skalici a Martine

Hráči BratislavyHráči Bratislavy Zdroj: Facebook Bratislava Capitals

BRATISLAVA - Vo štvrtkových druhých stretnutiach štvrťfinále play-off Slovenskej hokejovej ligy 2019/2020 stopercentne zabrali všetky domáce mužstvá. Víťaz dlhodobej časti Bratislava Capitals triumfoval nad HK Levice vysoko 7:1 a v sérii vedie už 2:0.

Rovnako priaznivo sa séria vyvíja aj pre Topoľčany, ktorých víťazný zásah v dueli so Spišskou Novou Vsou (3:2) dosiahol vicemajster sveta 2012 Michel Miklík, a tiež Martin. Tím z Turca si v susedskom derby poradil so Žilinou 3:2 po predĺžení napriek tomu, že štyri sekundy pred koncom zápasu vyrovnal na priebežných 2:2 útočník hostí Jaroslav Markovič, v minulosti dlhoročný hráč Martina. Po stredajšom zaváhaní si Skalica napravila chuť v druhom domácom zápase s Dubnicou a po výhre 2:1 po predĺžení vyrovnala stav série na 1:1.

HK Skalica - MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom 2:1 po predĺžení (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0) - stav série 1:1
Góly: 43. Šmída, 70. Štumpf - 20. Kristín

HK VITAR Martin - MsHK Žilina 3:2 po predĺžení (1:0, 1:0, 0:2 - 1:0) - stav série 2:0
Góly: 23. a 64. Videlka, 8. Korím - 57. Dubeň, 60. Markovič

HC Topoľčany - HK Spišská Nová Ves 3:2 (0:1, 3:0, 0:1) - stav série 2:0
Góly: 26. Laššo, 32. Kluka, 34. Miklík - 19. Matúš Chovan, 42. Findura

Bratislava Capitals - HK Levice 7:1 (3:0, 3:1, 1:0) - stav série 2:0
Góly: 16. a 41. Selleck, 5. T. Varga, 17. Surovka, 24. Vašaš, 39. D. Hudec, 40. Kružík - 40. Klenko

Viac o téme: MSHK Žilina HK Spišská Nová Ves HK Levice HK Skalica HC Topoľčany Bratislava Capitals HK VITAR Martin