FOTO Cibulková sa poriadne buchla po vrecku: Luxusná mašina pre očakávaného synčeka

Dominika Cibulková
Dominika Cibulková

BRATISLAVA - Nie je žiadnym tajomstvom, že bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková si vie život užiť do sýta a počas úspešnej kariéry nadobudnuté peniaze rada investuje do luxusných vecí a dovoleniek. Kedže spolu s manželom Michalom očakávajú prírastok do rodiny, rozhodli sa pre kúpu nového auta.

Cibulková doteraz parkovala v garáži športové Porsche 911 a ikonický Mercedes G AMG. Kedže však už čoskoro bude v aute voziť synčeka, rozhodla sa, že potrebuje niečo komfortnejšie. Voľba nakoniec padla na luxusné SUV Bentley Bentayga, ktoré si tehotná Cibulková vyzdvihla v neďalekej Viedni. Cena takéhoto nového auta sa pritom pohybuje v závislosti od motorizácie a zvoleného interiéru v rozmedzí od 180-tisíc až do 250-tisíc eur. 

"A toto sa dnes stalo. Manžel mi povedal, že potrebujeme nové a komfortné auto pre dieťa. Ja mu na to, že to netreba hovoriť dvakrát," pochválila sa Cibulková na svojom Instagrame. Na jej príspevok okamžite zareagovalo aj niekoľko známych osobností ako tenistka Garbiñe Muguruzová či moderátor Andrej Bičan. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),


Tagy: Dominika Cibulková Bentley Bentayga

Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/Mg
Foto:
Instagram - domicibulkova

DISKUSIA