Smútok Hancka so Štetinom: Sparta v derby so Slaviou prišla o výhru v posledných sekundách!

Sklamaní Bořek Dočkal a Dávid HanckoSklamaní Bořek Dočkal a Dávid Hancko Zdroj: profimedia.sk

PRAHA - Futbalisti Slavie Praha remizovali v nedeľňajšom pražskom derby 24. kola českej ligy so Spartou 1:1. Hostí poslal v 80. minúte do vedenia ghanský útočník Benjamin Tetteh, líder tabuľky vyrovnal v nadstavení zásluhou Chorváta Petara Musu.

V obrane Sparty odohrali celý duel Slováci Dávid Hancko a Lukáš Štetina. Slavia má na čele tabuľky náskok ôsmich bodov pred Plzňou, Sparta nevyhrala v najvyššej súťaži už v piatich zápasoch za sebou.

Karviná zdolala hostí z Příbrami 2:0. Na úvodný gól domácich prihral v 43. minúte slovenský obranca Marek Janečka, ktorý hral do 73. minúty.

V ďalšom stretnutí si Liberec doma hladko poradil s Opavou 4:0.

Slovan Liberec – SFC Opava 4:0 (2:0)
Góly: 27. a 47. Kuchta, 30. Mara (z 11 m), 87. Malinský
/J. Hromada hral za domácich do 71. minúty, K. Mondek odohral v drese hostí celý zápas/

MFK Karviná – 1. FK Příbram 2:0 (1:0)