Guardiola chce reagovať na problémy v City: Španiel nespúšťa zrak zo slovenského reprezentanta

Milan Škriniar
Milan Škriniar

MANCHESTER - V anglických médiách sa objavili staronové špekulácie o záujme Manchestru City o služby slovenského obrancu Milana Škriniara. 25-ročný stopér talianskeho Interu Miláno je dlhodobo sledovaný zo strany popredných európskych veľkoklubov ako FC Barcelona, Real Madrid, Manchester United, alebo spomínaný Manchester City.

Tím Pepa Guardiolu neprežíva úplne vydarenú sezónu, ktorá je poznačená mnohými zraneniami. Manchester City trápi absencia kľúčových obrancov, keďže Aymeric Laporte odohral len sedem zápasov. Zranenia trápili aj Johna Stonesa, takže do zadných radov sa musel presunúť defenzívny stredopoliar Fernandinho. Podľa názorov niektorých futbalových odborníkov, ale aj samotných fanúšikov môže slabšia obrana za skutočnosť, že City nedokázali udržať krok s Liverpolom, ktorý smeruje za prvým majstrovským titulom v novodobej ére Premier League.
 
Pep Guardiola sa chce zamerať na posilnenie obrany a práve Škriniar by mal byť na radare tohto španielskeho trénerského mága, ktorý chce podľa správ anglického periodika The Express ponúknuť za oporu talianskeho tímu rovných 80 miliónov libier.

Tagy: Pep Guardiola Manchester City Inter Miláno Milan Škriniar

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky
Foto:
inter.it

DISKUSIA