Koronavírus nepodceňuje ani tenisový zväz: Zrušenie turnajov všetkých vekových kategórií

STZ
STZ

BRATISLAVA - Vzhľadom na situáciu s rozšírením koronavírusovej infekcie Slovenský tenisový zväz (STZ) s okamžitou platnosťou ruší všetky turnaje na Slovensku vo všetkých vekových kategóriách a triedach. Teda o akcie detí, mladšie a staršieho žiactva, dorastu, dospelých i seniorov v triedach A, B, C a D. Opatrenie je vydané s platnosťou od utorka 10. marca do konca mesiaca.

Slovenský tenisový zväz bude na svojej stránke informovať o ďalšom postupe. Športovo-technický úsek bude od utorka zatvorený a jednotlivé pracovníčky úseku budú pracovať až do odvolania v tzv. "home-office" režime. Pevné linky sú presmerované. Vzhľadom na aktuálnu situáciu STZ s okamžitou platnosťou ruší aj tréningový proces reprezentantov a členov NTC tímu v Národnom tenisovom centre (NTC) do pondelka 16. marca 2020 do 12.00 h.

Počet potvrdených prípadov nákazy koronavírusom SARS-CoV-2 na Slovensku vzrástol v pondelok na šesť, o siedmom (z Košíc) informovali niektoré médiá popoludní. ešte nebol oficiálne potvrdený. Slovenské úrady evidujú aj štvorčlennú rodinu v karanténe v ich dome v rakúskej prihraničnej obci Kittsee.


Tagy: STZ Národné tenisové centrum

Zdroj:
TASR
Foto:
stz.sk

DISKUSIA