Je rozhodnuté: Barážový zápas s Írskom sa odohrá bez divákov!

Slovenskí fanúšikovia
Slovenskí fanúšikovia

BRATISLAVA - Barážový zápas futbalového EURO 2020 Slovensko - Írsko sa 26. marca na NFŠ v Bratislave bude hrať bez divákov. Rozhodol o tom v utorok výkonný výbor Slovenského futbalového zväzu (VV SFZ).

Zväz tak zareagoval na pondelňajšie rozhodnutie Ústredného krízového štábu SR, ktorý vydal zákaz usporiadania všetkých športových podujatí v krajine, predbežne na dva týždne.


"Na základe opatrení prijatými štátnymi orgánmi v súvislosti so šírením koronavírusu, ale aj komunikáciou s Európskou futbalovou úniou UEFA i s írskou stranou, VV schválil odohratie barážového zápasu Slovensko – Írsko bez divákov," potvrdil prezident Ján Kováčik.


O rozhodnutí informoval prezident hneď po zasadnutí výkonného výboru. SFZ v pondelňajšom stanovisku informoval, že bude plne rešpektovať rozhodnutie hlavného hygienika SR, resp. ním určených kompetentných zložiek, v súvislosti s prítomnosťou divákov na ňom (26. marca 2020 v Bratislave na Národnom futbalovom štadióne). SFZ bude o svojom rozhodnutí informovať aj írsku stranu. Zväz tiež garantuje vrátenie všetkých finančných prostriedkov, vynaložených pri zakúpení vstupeniek. O spôsobe vrátenia peňazí bude SFZ informovať cez svoju stránku www.futbalsfz.sk, ale aj cez svoje oficiálne sociálne siete v najbližších dňoch.

Počet potvrdených prípadov nákazy koronavírusom SARS-CoV-2 na Slovensku vzrástol v pondelok z piatich na sedem. Počet smrteľných obetí sa podľa údajov "Coronavirus COVID-19 Global Cases by Johns Hopkins CSSE" celosvetovo zvýšil na vyše 4000, v 115 krajinách/regiónoch sveta ho diagnostikovali u vyše 115.000 osôb.

SFZ informuje o spôsobe vrátenia peňazí za vstupenky na Írsko

Fanúšikovia, ktorí si už vstupenky na tento duel kúpili, o svoje peniaze neprídu a predajca Ticketmedia im ich vráti. SFZ prostredníctvom svojho oficiálneho webu priniesol informácie, ako požiadať o vrátenie finančných prostriedkov.

Zákazníci majú možnosť vrátiť vstupenky nasledovnými spôsobmi:

1. vstupenky zakúpené na predajnom mieste, môže zákazník vrátiť len na tom predajnom mieste, kde boli zakúpené, je potrebné aby ste dané, zakúpené vstupenky mali so sebou.

2. vstupenky zakúpené prostredníctvom online predaja t.j. www.ticketmedia.sk alebo mobilnej aplikácie môže zákazník vrátiť nasledovne:

a) priamo vo svojom konte na www.ticketmedia.sk a to v sekcii "Moje objednávky" dohľadá číslo objednávky, pričom číslom objednávky sa rozumie číslo nákupu, ktoré zákazník obdržal na e-mail po zakúpení vstupenky, spoločne s elektronickou vstupenkou e-ticket. Následne je potrebné zakliknúť správne číslo objednávky/číslo nákupu z e-mailu. Po otvorení zvolenej objednávky, je potrebné zakliknúť číslo lístka vstupenky, ktorú chce zákazník vrátiť. Číslo lístka sa nacháza na vstupenke pod barcode (pod čiarovým kódom). Po zakliknutí všetkých vstupeniek, ktoré chce zákazník vrátiť, následne zaklikne "Vrátiť lístky" (na spodku objednávky). Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola uhradená.

b) e-mailovou žiadosťou na: reklamacie@ticketmedia.sk , pričom k žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť číslo objednávky/číslo nákupu, vstupenky v elektronickej podobe, ktoré boli zaslané, detail transakcie, kde je zreteľne uvedený dátum, číslo účtu platcu a suma. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola uhradená.


Tagy: Slovensko Írsko EURO 2020 koronavírus

Zdroj:
TASR
Foto:
TASR - Michal Svítok

DISKUSIA