VIDEO Neymar so spoluhráčmi zotrel Haalanda: Hviezdy PSG oslávili víťazstvo na jogína

Erling Braut Haaland a jeho oslava na jogína
Erling Braut Haaland a jeho oslava na jogína

PARÍŽ - Súboj medzi Parížom Saint-Germain a Borussiou Dortmund dopadol úspešne pre francúzsky klub, ktorý postúpil do ďalšej fázy Ligy majstrov po celkovom skóre 4:1 z oboch vzájomných duelov. Na trávniku sa však odohrával aj iný súboj a to medzi talentovaným útočníkom BVB Erlingom Haalandom a niektorými hráčmi PSG.

Celú vec odštartoval mladý Nór, ktorý počas pobytu v parížskom hosteli na sociálnu sieť pred odvetným zápasom uverejnil fotografiu v mikine Dortmundu s popisom: ´Moje miesto, nie Vaše!´. Takúto narážku zobrali podaktoré hviezdy francúzskeho celku celkom osobne, čo sa nakoniec potvrdilo aj v samotnom šlágri. Jasná odpoveď prišla od Brazílčana Neymara, ktorý Haalandovi odkázal, že jeho domov je v Nórsku.

 

 

Samotný osemfinálový duel dopadol víťazne pre Parížanov, ktorí to po stretnutí Haalandovi vrátili aj s úrokmi. Najskôr zareagoval Neymar, ktorý po svojom góle v 28.minúte oslavoval postojom na jogína, ktorým častokrát svoje strelecké zásahy oslavuje práve Haaland. Ale to nebolo všetko, pretože po záverečnom hvizde hlavného rozhodcu si na menšiu jógu odskočil takmer celý tím PSG.

 

 

 

 

 


Tagy: Neymar Borussia Dortmund Paríž Saint-Germain Kylian Mbappé

Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP//Michael Probst, twitter.com; Video: twitter.com

DISKUSIA