Momenty, keď sa Djokovič mení z človeka na krvilačné monštrum: VIDEO 10 minút božských úderov!

Novak Djokovič rozdáva pozápasovú lásku
Novak Djokovič rozdáva pozápasovú lásku

BRATISLAVA - Novak Djokovič je nezmazateľne zapísaný do tenisových kroník. 17 grandslamových titulov, 79 celkovo a sprivatizovaná obývačka menom Australian Open ôsmimi celkovými víťazstvami. Srbská legenda si drží absolútne fenomenálny rekord i v zápasovej bilancii. Percentuálna úspešnosť na čísle 83, na drobné rozložené - 911 víťazstiev a 187 prehier. Čo viac, čo máme dodať k tomu?

Belehradčan sa musí momentálne vysporiadať so šesťtýždňovou prestávkou celého tenisového sveta kvôli koronavírusu, no to neznamená, že si nemôžete pozrieť priložené video z dielne ATP Tennis. Tí na svojom YouTube kanáli uverejnili 10-minútový zostrih momentov, kedy sa Novak mení na hladnú šelmu a nenecháva nikoho na pochybách o tom, že je najlepšie atleticky vybaveným hráčom všetkých čias.

Keď si už myslíte, že máte vo vrecku víťazný bod, príde Nole a nadpozemským úderom vás zaraz vyvedie z omylu a nechá vás neveriacky stáť na kurte.Nech sa páči, zabudnite na stresy a problémy a vychutnajte si Djokovičovu fenomenálnosť.

Príjemné sledovanie, priatelia! 


Tagy: Novak Djokovič

Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP/Kamran Jebreili; Video: YouTube/Tennis TV

DISKUSIA