VIDEO Hviezda NBA sa kajá po žartoch o koronavíruse: Cítim strach, úzkosť a trápnosť!

Nainfikovaná dvojica Utahu - zľava Donovan Mitchell a vysoký pivot Rudy GobertNainfikovaná dvojica Utahu - zľava Donovan Mitchell a vysoký pivot Rudy Gobert Zdroj: SITA/AP/Duane Burleson

SALT LAKE - Francúzsky basketbalista Utahu Jazz Rudy Gobert sa verejne ospravedlnil za svoje ľahkomyseľné správanie, keď na tlačovej konferencii žartoval o koronavíruse. Napokon sa práve on stal prvým potvrdeným prípadom medzi hráčmi NBA. Ligu následne prerušili.

Na internete následne okamžite začalo kolovať video z pondelkovej tlačovej konferencie, kde sa pivot Utahu dotýka mikrofónov prítomných novinárov a pýta sa ich, či sa neboja, že má koronavírus.

"Prešiel som si viacerými pocitmi, najmä strachom, úzkosťou a trápnosťou. Chcel by som sa verejne ospravedlniť ľuďom, ktorých som ohrozil. Netušil som, že som nakazený. Bol som ľahkomyseľný. Nie je na to žiadne ospravedlnenie. Dúfam, že môj príbeh bude slúžiť ako príklad, z ktorého sa poučia iní. Vyzývam všetkých, urobte všetko pre to, aby ste zostali zdraví a v bezpečí," zverejnil Gobert na sociálnej sieti instagram.

Gobert je dlhoročnou oporou a druhým najlepšie plateným hráčom Utahu Jazz s príjmom vyše 23 miliónov dolárov ročne. Je to úradujúci držiteľ ocenenia najlepšie brániaceho hráča v lige. Aktuálne má priemer 15 bodov a 14 doskokov na zápas. V doskakovaní je štvrtým najlepším hráčom v prebiehajúcej sezóne. Informácie pochádzajú z ESPN.

Karma má ostrý zrak a všetko vidí...

Reportér ESPN Adrian Wojnarowski sa vyjadril k situácii s Rudym Gobertom:

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 12
Viac o téme: NBA Utah Jazz Rudy Gobert Donovan Mitchell
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/AP/Duane Burleson; VIDEO: YouTube/ESPN, MLG Highlights
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články