VIDEO Bývalá hviezda Chelsea prehrala veľkú stávku: Spoluhráčovi musel kúpiť Range Rover

Cesc Fabregas kúpil spoluhráčovi Range Rover
Cesc Fabregas kúpil spoluhráčovi Range Rover

MONAKO - Španielsky futbalista a odchovanec Barcelony Cesc Fabregas potvrdil, že skúsenému gólmanovi Willymu Caballerovi kúpil Range Rover potom, čo so svojím bývalým kolegom z Chelsea prehral stávku. 32-ročný záložník momentálne hrajúci za francúzske AS Monako bol vždy presvedčený o svojich schopnostiach, čo sa ukázalo aj v tomto prípade, že sa nebojí ísť do stávky voči futbalovým kolegom. Tento príbeh sa udial ešte z čias ich vzájomného pôsobenia v spomínanej Chelsea.

Fabregas sa s Caballerom stavil, že ak pri tréningu vynechá pokutový kop, kúpi Willymu auto. Fabregas najnovšie vyšiel s týmto príbehom von, keď na sociálnej sieti uverejnil video, v ktorom Caballerovi ukázal víťazný automobil. "Keď už v tlači bolo povedané, čo sa stalo jedného dňa v roku 2018, rozhodol som sa ľudom, ktorí sa ma na to neustále pýtali ukázať pravdu. Vždy som si dával s brankármi malé stávky, ale túto výzvu som dosť okorenil. Willymu som povedal, že dostane Range Rover. Bohužiaľ pre mňa som mu to sľúbil pred celým tímom a tak sa to začalo. Všetci kričali a smiali sa, že musím zaplatiť svoj dlh. Išiel som na vrakovisko a našiel som zničený Range Rover, ktorý sa nedal použiť, ale stál 950 libier. Nasledujúci deň ho priniesli do tréningového centra Chelsea. Ostatné vidíte na videu. Lekcia príbehu je: Za žiadnu cenu nikdy nestávkuj," opísal celý príbeh samotný Fabregas. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So, after a player already told the story to the press of what happened one day in 2018 and many people asked me if it’s true, there we go. Many times for many years after training, I stay a little bit longer to take some penalties. I always made little bets with the goalkeepers to put a bit of spice into the challenge. For some reason, I never really missed one. So one day i got too confident and it got a of out of hand. It was Willy Caballero’s turn and I told him that if he saved it I’d get him a Range Rover. Unfortunately for me, he saved it in front of the whole team so you can imagine how it went... I went from feeling the most confident, to feeling the most stupid guy on earth . Everybody obviously was shouting and laughing that I had to pay my debt. I went to a scrapyard and I found a destroyed Range Rover that couldn’t be used at all for £950 so I said, you know what? I’ll get that. The next day they brought it to the training ground and well... I’ll show you the rest on a video. The lesson of the story is: Don’t bet at all at any cost. @willycaba

Príspevok, ktorý zdieľa Cesc Fàbregas (@cescf4bregas),

 


Tagy: Cesc Fabregas Chelsea FC Willy Caballero

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky
Foto:
instagram.com - Cesc Fabregas; Video: Instagram/Cesc Fabregas

DISKUSIA