VIDEO Adriána Guľu, ktorý sa prihovára k fanúšikom: Futbal počká, na prvom mieste je zdravie

Adrián Guľa
Adrián Guľa

BRATISLAVA - Futbalisti Plzne odštartovali jarnú časť sezóny vo veľkom štýle. Pod vedením nového trénera Adriána Guľu vyhrali všetkých päť súťažných zápasov a vrátili sa do boja o titul. Česká liga je však pre koronavírus prerušená, a tak má klub i široká verejnosť úplne iné starosti. Rodák z Novák sa prostredníctvom videa na facebooku prihovoril fanúšikom Plzne, poprial im zdravie a tiež ich vyzval k disciplíne.

"Ahojte viktoriáni, v tejto situácii by sme vás chceli pozdraviť a popriať vám, aby ste boli zdraví a tiež disciplinovaní. Futbal momentálne počká a zdravie je na prvom mieste. Rešpektujme pokyny úradov a veci, ktoré sú nariadené, aby sme sa čo najskôr mohli stretnúť pri tom, čo všetci máme veľmi radi - pri našom futbale. Držte sa. Verím, že čoskoro to pominie a vidíme sa v Doosan aréne a na iných futbalových štadiónoch," povedal 44-ročný Guľa.

Koronavírus spôsobil predčasné ukončenie českej hokejovej extraligy a zatiaľ nie je isté pokračovanie futbalovej sezóny. V Česku bolo doposiaľ testovaných na koronavírus viac než 6300 ľudí, pričom u takmer 400 z nich sa potvrdilo ochorenie Covid-19. Pozitívnou správou je, že tri osoby sa dokázali vyliečiť, išlo o pacientov v nemocnici v Ústí nad Labem.


Tagy: Adrián Guľa

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Gambrinus ligy
Zdroj:
SITA
Foto:
facebook.com - Viktoria Plzeň; Video: facebook.com - Viktoria Plzeň

DISKUSIA