VIDEO Šokujúce zábery priamo z Anglicka: Karlos Vémola nemohol uveriť vlastným očiam!

Karlos Vémola sa vzorne chráni maskouKarlos Vémola sa vzorne chráni maskou Zdroj: instagram - karlos_terminator_vemola

LONDÝN - Celý svet bojuje s rozširujúcim sa koronavírusom, ktorý výrazne ovplyvňuje ľudské životy. Každý by mal sedieť doma a von vychádzať iba v nevyhnutných prípadoch. V boji sú všetci ľudia spolu. Čím rýchlejšie sa podarí dostať vírus pod kontrolu, tým skôr sa vrátia životy ľudí do normálu. Rúška či iná ochrana sú na Slovensku aj v iných krajinách bežné. Jedine v Anglicku sa tvária, akoby sa nič nedialo. Prehovoril o tom známy zápasník MMA Karlos 'Terminátor' Vémola.

"Nutne som potreboval ísť na poštu. Ako vidíte, tu v Anglicku je všetko otvorené, všade davy ľudí. Ľudia sa tu správajú, akoby sa nič nedialo. Všetci sú bez rúška. Keď si ho nasadím ja, pozerajú sa na mňa ako na zlodeja," komentoval situáciu v Anglicku prekvapený Vémola vo videu na sociálnej sieti. Angličania sa rozhodli ísť cestou kolektívnej imunity a ignorujú hrozby koronavírusu. 

"Fandím vám v Česku, robíte to dobre. Vďaka tomu, ako sa chováte, máme oproti iným európskym krajinám skoro nulovú úmrtnosť. Fandím hlavne tým, ktorí nosia rúško. Chránia seba a ľudí okolo. To, čo sa deje tu, absolútne nechápem," dodal známy zápasník, ktorý sám vzorne nosí rúško a chráni sa.

Viac o téme: Karlos Vémola
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: instagram - karlos_terminator_vemola; VIDEO: instagram - karlos_terminator_vemola
  • Zdroj: športky

Súvisiace články