Škrtel po vlastenci schytal od fanúšika nechutnú spŕšku nadávok: Korupčné h*vno, zaslúžiš si smrť

Martin Škrtel skrčený po nešťastnom vlastnom góleMartin Škrtel skrčený po nešťastnom vlastnom góle Zdroj: profimedia.sk

ISTANBUL - Futbalisti Trabzonsporu remizovali v zápase 26. kola najvyššej tureckej súťaže doma s Basaksehirom Istanbul 1:1 vďaka nešťastnému vlastnému gólu slovenského stopéra Martina Škrtela.

V šlágri prvých dvoch tímov tabuľky viedli hostia od 56. minúty po peknom zakončení Seneglačana Dembu Baa, no o pár minút si po rohu domácich hlavou strelil bývalý reprezentačný kapitán Slovenska nešťastný vlastný gól.

Vlastenec Škrtela, ktorý znamenal stratu dôležitých dvoch bodov, absolútne neuniesol jeden z fanúšikov. Ten slovenskému zadákovi adresoval na Instagrame nechutnú správu plnú tvrdých nadávok naňho a tiež jeho rodinu.

"Sprosté korupčné h*vno. Dúfam, že tvoje dieťa dostane koronavírus a zomrie ako s*ačka. Zaslúžiš si smrť," napísal nechutnú správu Škrtelovi nejaký Mario Gavranič. Bývalý líder slovenskej reprezentácie na otrasnú správu hodnú ignorácie zareagoval s rozvahou a chladným pokojom: "Dúfam, že tvoji rodičia vidia, akého človeka vychovali. Hanbi sa."

Martin Škrtel terčom nechutných Galéria fotiek (2) Zdroj: Instagram - Martin Škrtel

Basaksehir je po 26 ligových kolách na druhej ligovej priečke, keď práve za vedúcim Trabzonsporom zaostáva len o horšie skóre. Keďže aj v Turecku už v dôsledku šírenia koronavírusu ligovú súťaž pozastavili, najbližšie by sa (aspoň zatiaľ) mali Škrtelovci predstaviť až 4. apríla na pôde Ankaragucu v zápase bez divákov.

Viac o téme: Martin Škrtel Trabzonspor Basaksehir Istanbul
  • Zdroj: TASR, športky