Taliani neprestávajú myslieť aj na futbal: Vavrov spoluhráč má nad hlavou neskutočnú cenovku

Sergej Milinkovič-Savič jasá po góle
Sergej Milinkovič-Savič jasá po góle

RÍM - V koronavírusom prerušenej sezóne Serie A sa zatiaľ ako najväčšie prekvapenie javí na najvyšších miestach tabuľky rímske Lazio, v ktorého službách pôsobí aj slovenský obranca Denis Vavro. Jeden z jeho spoluhráčov zaujal kluby ako Manchester United, PSG či Real Madrid, Rimania na to aj očakávane zareagovali a za skúseného záložníka pýtajú neskutočné peniaze.

Lazio nastavilo cenu za Sergeja Milinkoviča-Saviča, ktorý bol v minulej sezóne vyhláseným najlepším záložníkom Serie A na závratných 120 miliónov eur. 25-ročný Srb odohral za "biancolesti" v tejto sezóne 25 zápasov a zaznamenal 4 ligové góly, je platným hráčom svojho tímu najmä vďaka jeho perfektnému zmyslu pre rozohrávku a úspešnosti v osobných či hlavičkových súbojoch. 

Lazio sa aktuálne nachádza na druhej pozícii v ligovej tabuľke, v ktorej stráca len jediný bod na vedúci Juventus Turín. V prípade ak by sa Laziu podarilo získať titul, tak je podľa webu Tuttomercato viac než pradvepodobné, že by spomínaná suma 120-tich miliónov eur mohla narásť. 

O Milinkoviča-Saviča už medzičasom neskrýval enormnejší záujem Paríž Saint-Germain. Manchester United by sa mohol do súboja o tohto hráča pustiť hlavne v prípade, ak by predal Paula Pogbu do Juventusu. Stredového záložníka Lazia, ktorý pred sezónou odmietol ponuku konkurenčného Interu Miláno, si do svojich služieb podľa najnovších správ žiada aj Real Madrid. 


Tagy: Lazio Rím Serie A Denis Vavro Sergej Milinkovič-Savič

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
športky/footbal-italia.net/tuttomercatoweb
Foto:
SITA/AP/Alfredo Falcone - La Presse

DISKUSIA