VIDEO Shiffrinová nie je skvelá len na lyžiach: V krásnom gitarovom sóle vyslala silné posolstvo

Mikaela Shiffrinová to vie aj s gitarou
Mikaela Shiffrinová to vie aj s gitarou

BRATISLAVA - Fenomenálna americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová, ktorá kvôli tragickej strate milovaného otca prakticky predčasne ukončila nakoniec aj tak nekompletnú sezónu, potvrdila, že má srdce na správnom mieste. Američanka nemá talent len na lyžovanie, ale zdá sa, že jej to skvele ide aj s hraním na gitare. A práve tento hudobný nástroj použila ako prostriedok na šírenie silného posolstva, ktoré na sociálnej sieti vyslala medzi všetkých fanúšikov.

"Každý deň sme svedkami neuveriteľných skutkov láskavosti a nesebeckosti. Lekári a zdravotné sestry pomáhajú chorým a neustále pokračujú v pomáhaní miliónom ľudí, ktorí trpia chorobou a zraneniami, ktoré nesúvisia s týmto špecifickým vírusom. Tisíce zdravotníckych pracovníkov na dôchodku, ktorí dobrovoľne poskytli svoje služby na pomoc nemocniciam, sú tiež využívaní ako sa len dá. Tí, ktorí testujú a vyvíjajú liečby a vakcinácie proti tejto a každej inej chorobe. Hasiči, policajné sily a každý iný druh pracovníkov verejnej správy a ochrancov tam vonku. Naši služobníci z armády, námorníctva, letectva a ľudia za hranicami, ktorí sa nemôžu vrátiť domov, ..." začala svoje posolstvo sympatická americká lyžiarka. 

"V Taliansku veľa potravinárskych závodov výrazne spomaľuje produkciu, pretože pracovníci sa boja chodiť do práce, hoci tieto fabriky sú udržiavané na neuveriteľne vysokej hygienickej úrovni. Napriek tomu sú tieto potravinové závody, ktoré zostávajú vo výrobe, nevyhnutné pre širokú verejnosť, aby mali aj naďalej prístup k potravinám..." pokračuje Shiffrinová v peknej myšlienke. 

"Tak som urobila naozaj malú vec, napisala som pieseň inšpirovanú zamestnancami závodu, v ktorom naďalej uprednostňujú potreby verejnosti pred ich vlastnými potrebami a obavami. Je to však posolstvo pre všetkých. Ďakujem." dodáva talentovaná Američanka, ktorá pieseň so silným posolstvom doprevádza hrou na gitare. Vypočujte si, ako to Američanke ide...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are witnessing incredible acts of kindness and selflessness every day. The doctors and nurses helping the ill, and continuing to help the millions who have sickness and injuries not even related to this specific virus. The thousands of retired health professionals who have volunteered their services to aid the hospitals strained in space and resources. Those testing and developing treatments and vaccinations to this and every other disease. The firefighters, police force, and every other kind of public service worker and defender out there. Our service people from the Army, Navy, Air Force and beyond who unable to return home though they may feel torn in half by their obligation to protect our countries from afar and their longing to protect their families from home. In Italy, a lot of the food plants are slowing down production significantly because the workers are worried about going to work, even though these plants are held to an incredibly high sanitation standard. Yet, these food plants staying in production is essential for the general public to continue to have access to food... So I did a really small thing, in the grand scheme of everything. I wrote a song— inspired by the plant employees of my @barilla family continuing to put the public needs ahead of their own needs and fears, but it is a message to everyone. Thank you.

Príspevok, ktorý zdieľa Mikaela Shiffrin (@mikaelashiffrin),


Tagy: Mikaela Shiffrinová

Zdroj:
športky
Foto:
Instagram - Mikaela Shiffrinová; Video: Instagram/Mikaela Shiffrinová

DISKUSIA