Otvorené priznanie športovca o testovaní na koronavírus: Najhorších deväť sekúnd života!

Quinn Cook
Quinn Cook

LOS ANGELES - Ochorenie koronavírus sa nabaľuje ako snehová guľa. Ako prví ho v NBA oznámili Utah Jazz, menovite Rudyho Goberta a Donovana Mitchella. Následne sa ukázalo, že koronavírusom sa nakazili niekoľkí ďalší hráči a členovia realizačných tímov naprieč súťažou. Lakers medzi nimi nechýbali a dvaja hráči boli testovaní pozitívne. Klub však nezverejnil presné mená.

Qunn Cook, rozohrávač 16-násobných šampiónov Los Angeles Lakers, v podcaste Chrisa Haynesa "The Posted Up" porozprával o zážitkoch z minulotýždňového testovania. "Bolo to najhorších osem, deväť sekúnd vášho života. Ide o niečo, čo by som nikomu neprial, ale je to čosi, čo muselo byť vykonané. Náš doktor urobil skutočne výbornú prácu tým, že každého nechal od druhého v dostatočnom odstupe. Takže Lakers urobili v tomto perfeknú robotu," povedal Cook 

Cook priznal, že počas testovania bola medzi hráčmi pozitívna nálada. Tím Lakers si v momentálne pozastavenej sezóne vychutnával prakticky neustálu pozíciu najlepšieho mužstva Západnej konferencie a majú bilanciu 49-14. "Náš doktor išiel jeden po druhom a každého otestoval. Každý mal rovnakú reakciu, bolo to vtipné. V spoločnej tímovej konverzácii sa bavíme o tom, ako nepohodlné to bolo, ale niečo, čo sa muselo udiať," dodal 26-ročný hráč. 

Rodina NBA musí prekusnúť jednu z najhorších sezón v histórii. Hoci sa po dlhšom čase objavili traja jasní favoriti na titul a mnoho tímov druhého sledu, ktorí by vedeli znepríjemniť život tým najlepším, v ostatných ohľadoch je priam katastrofou. Na začiatku januára zomrel bývalý komisár David Stern a 26. januára pri leteckej havárii aj legendárny Kobe Bryant s 13-ročnou dcérou Giannou.


Tagy: NBA Los Angeles Lakers Quinn Cook

Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP/Charles Rex Arbogast

DISKUSIA