VIDEO Parádny a zábavný návod na dlhé chvíle: Hviezda Barcelony vyzvala športových kolegov

Gerard Piqué
Gerard Piqué

BARCELONA - Koronavírus paralyzoval celý svet. Zastavenie života sa týka prakticky všetkých oblastí, pre ktoré nie je nevyhnutné, aby naďalej fungovali. A teda najmä obchody s potravinami, nemocnice či čerpacie stanice. Športovci taktiež nemôžu vykonávať svoje povolanie a baviť fanúšikov. S výnimkou bieloruskej futbalovej a hokejovej súťaže sa zastavilo všetko vrchlové i nevrcholové.

Stopér FC Barcelona Gerard Piqué spustil na Twittri výzvu #20touchchallenge. Ide v nej o to, aby osoba žonglovala s rámom tenisovej rakety bez toho, aby jej spadol toaletný papier na zem. Piqué zvládol približne 27 dotknutí bez spadnutia.

Zároveň vyzval kvarteto svojich športových kolegov, aby sa zúčastnili tejto výzvy - bývalých spoluhráčov z Barcelony Carlesa Puyola a Cesca Fabregasa, motocyklového velikána Marca Márqueza a srbskú tenisovú veličinu Novaka Djokoviča. Tak čo, páni, ktorý z vás sa odhodlá ako prvý? Favorit je v tomto smere vzhľadom na náčinie, s ktorým sa challenge uskutočňuje, asi viac než jasný. 

Záhadou však zostáva, že Piqué nevyzval svoju manželku Shakiru... Gerard, aby ti toto opomenutie odpustila...

 

 


Tagy: Carles Puyol Novak Djokovič FC Barcelona Cesc Fabregas Gerard Piqué Marc Marquéz

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP/Joan Monfort; Twitter/Gerard Piqué

DISKUSIA