Legendy Manchestru podali zdravotníkom pomocnú ruku: Ich čin môže byť príkladom pre všetkých

Gary Neville a Ryan Giggs
Gary Neville a Ryan Giggs

MANCHESTER - Známi odchovanci Manchestru United, Gary Neville a Ryan Giggs, pomôžu v súčasnej náročnej situácii, ktorá je spojená so šíriacim sa koronavírusom. Legendárna dvojica ´červených diablov´ sa rozhodla, že poskytnú ich hotel pri štadióne Old Trafford zdravotným pracovníkom zadarmo. Má ísť o prejav solidarity v boji proti tejto pandémii.

"Práve v tejto chvíli musíme všetci ukázať solidaritu nielen svojim zamestnancom, ktorí prežívajú neisté časy, ale aj ľudom, ktorí v najbližších mesiacoch potrebujú ubytovanie asi najviac. Počas uplynulého týždňa sme boli v kontakte so zdravotníckymi službami z Manchesteru, najmä s nadáciou Trust National Health Services Foundation z Manchesterskej univerzity. Našich 176 postelí bude od piatku slúžiť im, aby sme ich takouto formou podporili. Majú možnosť zostať tam bez akýchkoľvek nákladov v nasledujúcich mesiacoch, keď budú potrebovať izoláciu od rodinných príslušníkov. Je to očividne veľmi ťažké obdobie, zatiaľ však zostaňme doma v bezpečí, všetkým prajem veľa šťastia,“ uviedol Gary Neville.

Neville tiež zaručil, že nikto z ich hotelových pracovníkov nebude prepustený alebo nebude nútený čerpať neplatenú dovolenku, pretože pandémia ohrozuje prevádzku gastro a hotelových zariadení.


Tagy: Manchester United Ryan Giggs Gary Neville

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/mc
Foto:
hotelfootball.com

DISKUSIA