Ex-hráč Liverpoolu predpovedá ich budúcnosť: Mané pôjde do Realu, Salahov odchod by len pomohol

Mohamed Salah a Sadio Mané oslavujú gól LFC
Mohamed Salah a Sadio Mané oslavujú gól LFC

BRATISLAVA - Bývalý defenzívny francúzsky záložník Mohamed Sissoko obliekal dres Liverpoolu v rokoch 2005 až 2008. Na Anfield Road prišiel zo španielskej Valencie za vyše 5,6 miliónov libier. Ex-futbalista v nedávnom rozhovore pre anglický denník The Sun uviedol, že odchod Mohameda Salaha by bol pre Liverpool prospešný. Jeho spoluhráčovi Sadiovi Manému zas predpovedá veľkú budúcnosť v drese Realu Madrid.

"Osobne vidím Maného viac v Reale Madrid ako Salaha. Sadio má vlastnosti, ktoré Zinedine Zidane chce. Myslím si, že Mané skutočne pôjde do Realu Madrid. Neviem, či Salah bude pokračovať v Liverpoole. Ak by však odišiel, jeho odchod by bol pre tím dobrým ťahom. V Liverpoole sú veľmi inteligentí ľudia, ktorí by ho dokázali nahradiť," povedal Sissoko.

Nie je žiadnym verejným tajomstvom, že spomínaný Real Madrid dlhodobo sleduje hviezdnu dvojicu Liverpoolu, ktorá v aktuálnom ročníku kráča po troch desaťročiach za vysnívaným majstrovským titulom v Premier League. Otázny bude postoj vedenia The Reds, ktoré svoje kľúčové opory len tak lacno nepredá.


Tagy: Real Madrid FC Liverpool Sadio Mané Mohamed Sissoko

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/mc
Foto:
SITA/AP - Jon Super

DISKUSIA