VIDEO Šampiónka sa vyzúrila na vlastnom manželovi: To je ale idiot! Odpálil celé preteky

Mirinda Carfraeová
Mirinda Carfraeová

BOULDER - Pandémia koronavirusu zasiahla tvrdo športovcov po celom svete. Namiesto tréningov na štadiónoch, pretekárskych okruhoch či v halách sa musia pripravovať v individuálnych podmienkach doma. Navyše im chýbajú súťaže a tak sa stále väčšie množstvo snaží bojovať s konkurenciou aspoň virtuálne.

To si vyskúšala aj tridsaťdeväťročná Carfraeová, ktorá sa zapojila do premiérových pretekov Ironman VR Pro Challenge, ktoré vysielali naživo prostredníctvom Facebooku. A mala ich výborne rozbehnuté, bola už priebežne druhá, keď prišla pohroma. Jej manžel a taktiež úspešný triatlonista Tim O’Donnell prišiel do izby, no potkol sa o kábel a odpojil ju z pretekov. Trojnásobná majsterka sveta v disciplíne Ironman potom síce pokračovala ďalej, ale z výsledkovej listiny vypadla.

Neskôr prostredníctvom videorozhovoru vysvetlila komentátorom, čo sa vlastne stalo. "Je to Timova chyba, to je ale idiot," povedala. Aj keď bola sprvoti sklamaná, že nemohla dokončiť preteky, situáciu brala s úsmevov. Manžel sa ju pritom iba snažil motivovať a do miestnosti priniesť a vystaviť jej trofeje zo skutočných pretekov. "Tim preteká na budúci týždeň a ja mu šnúru neodpojím," citoval ju denník The Guardian.

Preteky nakoniec vyhrala Američanka Jocelyn McCauleyová pred Kanaďankami Angelou Naethovou a Jeanni Seymourovou.


Tagy: Mirinda Carfraeová Tim O’Donnell Ironman VR Pro Challenge

Zdroj:
TASR, športky
Foto:
SITA/AP/Talbot Cox; Video: Youtube

DISKUSIA