VIDEO Ruská tenisová bohyňa zverejnila telefónne číslo a vyzýva: Napíšte mi a čakajte odpoveď!

Maria Šarapovová pre fanúšikov spraví všetko
Maria Šarapovová pre fanúšikov spraví všetko

MOSKVA - Fanúšikov v čase krízy spôsobenej koronavírusom oslovila aj obľúbená tenisová hviezda Maria Šarapovová, ktorá má napriek nedávnemu ukončeniu aktívnej kariéry stále množstvo sledovateľov a fanúšikov. Ruská kráska sa svojim verným prihovorila vo videu na sociálnej sieti, kde dokonca prezradila to, po čom piští srdce jej nejedného obdivovateľa.

"Nielen, že som teraz dostala (kalifornské) číslo 310, ale navyše sa s ním s vami podelím - Napíšte mi! 310-564-7981. Naozaj. Napíšte, ako sa cítite, na niečo sa ma opýtajte, alebo len povedzte ahoj. Privítam tiež nejaké dobré recepty," napísala na twitteri päťnásobná grandslamová šampiónka, ktorá koncom februára ukončila úspešnú kariéru.

V priloženom videu, ktoré má k dnešku už viac ako 3 milióny zhliadnutí, čoskoro tridsaťtriročná Ruska vysvetlila dôvody neobvyklého kroku. "Hľadala som spôsob, ako by som sa s vami všetkými skontaktovala. Minulý týždeň som robila naozaj zábavnú videokonferenciu so 150 z vás a chcela som viac. Dôvodom je tiež to, že teraz prechádzame obdobím sociálnej izolácie a sme v tom všetci spoločne. Takže mi napíšte a čakajte odpoveď," vyzvala fanúšikov bývalá svetová jednotka Šarapovová.


Tagy: Maria Šarapovová

Zdroj:
ČTK, športky
Foto:
SITA/AP/Ana Niedringhaus; Video: Twitter Maria Šarapovová

DISKUSIA