VIDEO Výzvu Ronalda prijali Haaland, Vinícius a ďalší: Vysekaná hviezda našla premožiteľa!

Výzvu Cristiana Ronalda prijali aj mladé talenty Erling Braut Haaland a Vinícius Júnior
Výzvu Cristiana Ronalda prijali aj mladé talenty Erling Braut Haaland a Vinícius Júnior

TURÍN - Ťahúň Juventusu Turín Cristiano Ronaldo využíva nútenú prestávku vo futbalovej Serie A na zdokonalenie už beztak kvalitne vypracovaného brušného svalstva.

Na sociálnej sieti zverejnil video, ktoré ukazuje, ako zvládol za 45 sekúnd urobiť 142 skracovačiek (core crushers). Portugalský kanonier zároveň v novej výzve The Living Room Cup Challenge vyzval fanúšikov, no i ďalších hráčov, aby skúsili jeho kúsok prekonať.

 

 

Ako jeden z prvých sa do The Living Room Cup Challenge zapojil Ronaldov krajan Bruno Fernandes. Hráč Manchestru United ale za portugalskou superstar výrazne zaostal, keď sa dostal iba k číslu 117.

Novú výzvu Ronalda prijal aj 19-ročný nórsky supertalent Erling Braut Haaland pôsobiaci v nemeckej Borussii Dortmund. Mladík predviedol odhodlaný výkon, ale napokon skončil "len" na čísle 124, čo sám považoval za pomerne slušný výsledok. 

Ešte o kúsok lepšie sa darilo ďalšiemu 19-ročnému talentu a veľkej nádeji madridského Realu Viníciusovi Júniorovi. Brazílsky mladík za 45 sekúnd dokázal spraviť 125 skracovačiek.  

Najlepší výkon predviedol Francúz Blaise Matuidi, ktorý je spoluhráčom Ronalda v turínskom Juventuse. Záložníkovi starej dámy sa so 144 skracovačkami podarilo prekonať vyzývateľa Cristiana a o tom, že to bola poriadna fuška svedčia aj jeho slová k videu: "Zabil si ma brácho, nabudúce beháme!" odkázal Ronaldovi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@cristiano, you killed me bro Next time we run ! #Playinside #Livingroomcup #144 

Príspevok, ktorý zdieľa Blaise Matuidi (@blaisematuidiofficiel),


Tagy: Cristiano Ronaldo Blaise Matuidi Vinícius Júnior Bruno Fernandes Erling Braut Haaland The Living Room Cup Challenge

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
TASR, športky
Foto:
Koláž, Instagram - Cristiano Ronaldo, Erling Braut Haaland, Vinícius Júnior; Video: Instagram - Cristiano Ronaldo, Erling Braut Haaland, Bruno Fernandes, Vinícius Júnior, Blaise Matuidi

DISKUSIA