FOTO Messi zosmiešnený vlastným spoluhráčom? Fanúšikovia Barcelony zúria a žiadajú vyhadzov: Von!

Lionel MessiLionel Messi Zdroj: SITA/AP/Manu Fernandez

BARCELONA - Chorvátsky reprezentačný záložník Ivan Rakitič si poriadne znepriatelil klubových fanúšikov. Môže za to jediný príspevok, v ktorom aspoň podľa fanúšikov Blaugranas nedôstojne ponížil najväčšiu hviezdu Barcelony a svojho klubového spoluhráča Lionela Messiho.

Chorvátsky stredopoliar si totiž v jednom príspevku na sociálnej sieti zaspomínal na zápas Chorvátska s Argentínou z majstrovstiev sveta 2018, ktorý skončil potupnou prehrou Messiho družiny (0:3). Fanúšikov rozzúril hlavne výber fotiek, pretože na jednej z nich je práve ich klubová ikona a modla v pozícii bezmocne brániaceho hráča a naopak Rakitič je v absolútnom rozlete.

Lionel Messi a Ivan Galéria fotiek (9) Zdroj: Instagram - Ivan Rakitič

Fanúšikovia tento Rakitičov počin vnímajú ako zosmiešnenie Messiho a na Chorváta nevedia nájsť pekného slova. Naopak ich tvrdé reakcie vyzývajú vedenie či samotného hráča k okamžitému odchodu: "Bež naspäť do svojich priemerných klubov ako je Sevilla," či "Rakitič von!" takéto a podobné príspevky fanúšikov sa kopia pod Rakitičovou spomienkou zo svetového šampionátu. Verní barcelonskí fans sa obuli do Chorváta, že práve Messi ho naučil hrať futbal a takéto fotky by si vôbec nemal dovoliť zdieľať i ked Rakitičovou myšlienkou bola spomienka na cenný triumf a víťazstvo rozdielom triedy, ktoré sám tretím gólom pečatil. 

Chorvátsky stredopoliar prestúpil do Barcelony v roku 2014 práve z FC Sevilla a vypracoval sa na jeden zo základných stavebných kameňov katalánskeho veľkoklubu. Napriek tomu u fanúšikov Blaugranas nebol nikdy príliš obľúbeným hráčom a teraz padol do ich úplnej nemilosti. 

Frustrovaní Lionel Messi a Galéria fotiek (9) Zdroj: SITA/AP - Miguel Morenatti

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 9
Viac o téme: Lionel Messi FC Barcelona Argentína Chorvátsko Ivan Rakitič
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/AP/Manu Fernandez
  • Zdroj: športky

Súvisiace články