Rekordérka v gymnastike ukázala takmer všetko: Výzva, do ktorej sa zapoja iba najsilnejší

Americká gymnastka Simone BilesováAmerická gymnastka Simone Bilesová Zdroj: SITA/AP Photo/Matthias Schrader, File

SPRING - Internetom sa v týchto časoch šíria rôzne výzvy od športovcov, ktorí ako zodpovední občania zostávajú doma a nudia sa tak, ako my ostatní. Jednu z najťažších ukázala aj americká gymnastka Simone Bilesová. Tá vo svojej výzve ukázala ohromnú silu, vytrvalosť a taktiež, ako mnoho športovcov, ukázala aj niečo navyše.

Americká gymnastka vytvorila niečo, v čom patrí medzi najlepšie na svete. Jej výzva spočíva v stojke na rukách, počas ktorej si dokázala vyzliecť tepláky. Ukázala tak okrem svojej sily aj niečo viac. Náročná výzva okamžite obletela internet a zopakovalo ju už niekoľko stoviek ľudí. 

 

Mladá 22- ročná Bileosvá patrí v gymnastike medzi absolútnu špičku na svete. Podľa time.com je dokonca najviac dekorovanou americkou gymnastkou všetých čias. Na veľkých podujatiach, ako sú majstrovstvá sveta a olympíjske hry, získala dokopy už 30 medailí. Na svetovom šampionáte v Štutgarte získala až päť zlatých. Jej výzva je taktiež veľmi náročná. Tak náročná, ako kúsky Bilesovej, ktoré ukazuje na svetových podujatiach. 

Americká gymnastka Simone Bilesová Galéria fotiek (2) Zdroj: SITA/AP Photo/Matthias Schrader, File

Viac o téme: Simone Biles
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/AP Photo/Matthias Schrader, File
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy