Bývalý futbalista roka chrlí svoje pravdy: Ženám by som hneď zobral vodičák, doping je všade

Andrej Aršavin
Andrej Aršavin

BRATISLAVA - Známy ruský futbalový reprezentant Andrej Aršavin, ktorý hral za Zenit Petrohrad, Arsenal Londýn či Kuban Krasnodar, neraz prekvapil verejnosť svojimi činmi, ale aj vyjadreniami. Ako sa zdá, rodák z Leningradu sa nemieni zmeniť.

Bývalý ruský najlepší hráč roka 2006 pred dvoma rokmi zásoboval médiá napríklad aj tým, že sa v spoločnosti mladých žien pred striptízovým barom rozhodol previesť na koni. Posledne však rozbúril hladiny svojou autobiografiou s názvom "555 otázok a odpovedí o ženách, peniazoch, politike a futbale". 

Aršavin určite nepatrí medzi "bežných" hráčov či ľudí. V kontroverznej knihe sa totiž vyjadril napríklad smerom k ženám vcelku nedôstojne: "Keby som mal právomoc zakázať ženám šoférovať, urobil by som to bez premýšľania."

Aršavin týmto konštatovaním zďaleka neskončil, v autobiografii sa nezabudol vyjadriť ani na tému, ktorá v ruskom športe narobila poriadne škrty. "Podľa môjho názoru je doping vo všetkych individuálnych športoch. Bez dopingu sa to jednoducho nedá," pritvrdil ruský futbalista. 


Tagy: Andrej Aršavin

Zdroj:
športky
Foto:
TASR/AP/Kirsty Wigglesworth

DISKUSIA