VIDEO z draftu NFL obletelo internet: Najväčšou hviezdou bol pes legendárneho trénera!

Najväčšou hviezdou draftu NFL bol pes
Najväčšou hviezdou draftu NFL bol pes

NEW YORK - Najväčšou hviezdou druhého dňa virtuálneho draftu ligy amerického futbalu NFL sa stal pes legendárneho kouča Billa Belichicka. Záber na roztomilého huskyho sediaceho pri stole pred dvoma notebookmi trénera New England Patriots vyvolal veľké pozdvihnutie na internete a sociálnych sieťach.

Vzhľadom k pandémii koronavírusu sa nemohol draft uskutočniť ako show v Las Vegas, ale iba na diaľku online. Kamery zaberali funkcionárov klubov v ich domácom prostredí, a keď prišli v druhom kole na radu na Patriots, v zábere z Belichickovej izby sa miesto osemnásobného víťaza Superbowlu objavil pri stole sediaci pes. Komickosť situácie ešte znásobila druhá časť obrazovky zaberajúcá pracovňu šéfa hráčskych záležitostí klubu Nicka Caseira v obkľúčení jeho troch potomkov.

 

 

Patriots si na drafte ako prvého a celkovo 37. v poradí (voľbu z prvého kola predtým vymenili) vybrali Kylea Duggera. Tréner bol podľa všetkého s voľbou spokojný: svojho "pomocníka" krátko nato odmenil maškrtou.

 

 

Na neobvyklú situáciu reagovalo množstvo užívateľov sociálnych sietí. "Dynastia Patriots už naozaj skončila. Brady je preč, Gronk (Gronkowski) je preč a Belichicka nahradil pes," napísal jeden z nich s narážkou na odchody dvoch hviezdnych hráčov do Tampy.


Tagy: NFL draft pes Bill Belchick

Zdroj:
ČTK
Foto:
Twitter - CJ Fogler

DISKUSIA