VIDEO Neskutočná Shiffrinová neprestáva udivovať: Tentokrát predviedla dychberúce tanečné sólo!

Mikaela Shiffrinová predviedla svoj tanečný talent
Mikaela Shiffrinová predviedla svoj tanečný talent

BRATISLAVA - Famózne lyžuje, krásne spieva a ovláda hru na gitare. Multitalentovaná americká lyžiarska hviezda Mikaela Shiffrinová opäť raz potvrdila, že má talent snáď na všetko. Tentokrát opäť predviedla svoje tanečné kvality a rozhodne sa bolo na čo pozerať.

Najväčšia súperka Petry Vlhovej v uplynulej sezóne to opäť poriadne rozbalila a jej početná fanúšikovská základňa zas a znova zostáva v nemom úžase. Po krásnom speve a hre na gitare ukázala nedávno v choreografii k piesni Shut Up and Dance trojnásobná olympijská medailistka aj svoje tanečné kvality. Teraz americká hviezda prišla s ďalším tanečným videom, v ktorom rozvlnila svoje telo v rytmoch hudby a k úžasnému vystúpeniu pridala aj štýlový outfit. 

Niet divu, že vo všetkých oblastiach aktívnu Američanku "žerie" celý svet a jej umelecký talent chváli čoraz viac fanúšikov. "Paráda, dúfam, že predvedieš časť tohto tanca budúcu sezónu, keď vyhráš preteky," praje si jeden z mnohých unesených fanúšikov americkej fenoménky. Už teraz sa všetci fanúšikovia sympatickej lyžiarky tešia na to, čím prekvapí najbližšie. 


Tagy: Mikaela Shiffrinová

Zdroj:
športky
Foto:
Twitter - Mikaela Shiffrinová; Video: Twitter - Mikaela Shiffrinová

DISKUSIA