FOTO zo strechy luxusného auta a rozporuplná veta: Motocyklová hviezda rozvášnila fanúšikov!

Andrea IannoneAndrea Iannone Zdroj: SITA/AP/Eric Gay

BRATISLAVA - Nabudúce si už zrejme svoje vyjadrenia pod podobnými fotkami dobre premyslí. Stačila jedna rozporuplná veta pod fotom zo strechy luxusného auta a talianska motocyklová hviezda Andrea Iannone (30) vzbudila na sociálnej sieti poriadny rozruch.

"Učím sa, aby som sa radoval z obyčajných vecí," napísal Iannone. Na peknej myšlienke by v podstate nebolo nič zlého, problémom ale bola fotografia, ktorú k nej pridal. Svoju náramnú radosť z "obyčajných" vecí si totiž užíva na streche luxusného SUV, ktorého cena je v prepočte viac ako 100 tisíc eur. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Learning to appreciate the simple things  #maniac #ai29

Príspevok, ktorý zdieľa Andrea Iannone (@andreaiannone),

Jeho príspevok tak pochopiteľne vyvolal u fanúšikov poriadnu vlnu emócií. "Učím sa, aby som sa radoval z obyčajných vecí, akou je AMG Benz G Wagon," znel komentár jedného z fanúšikov. Ďalší sa tiež obul do vyjadrenia motohviezdy: "Milovať obyčajné veci neznamená, že sa nechám odfotiť s autom, ktoré stojí imanie." "Asi to nebolo úplne najvhodnejšie to takto napísať, keď sedíš na takom aute," pritakáva ďalší. 

Talianskym fanúšikom sa niet čo čudovať, veď Taliansko je po USA a Španielsku treťou najviac zasiahnutou krajinou pandémiou koronavírusu, ktorý k dnešnému dňu o život pripravil už viac ako 27 tisíc ľudí. A hlboká kríza na Apeninskom polostrove pripraví obrovské množstvo ľudí o prácu a spôsobí existenčné problémy, takže "rozumné" myšlienky zo strechy nablýskaného vozidla rozhodne nie sú v tomto prípade na mieste. 

Viac o téme: Andrea Iannone AMG Benz G Wagon
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/AP/Eric Gay, Instagram - Andrea Iannone
  • Zdroj: športky

Súvisiace články