VIDEO Shiffrinová neprestáva udivovať: Lyžiarska hviezda sa chopila strojčeka a takto to dopadlo!

Mikaela Shiffrinová strihá svojho brata TayloraMikaela Shiffrinová strihá svojho brata Taylora Zdroj: koláž, Instagram - Mikaela Shiffrinová

BRATISLAVA - Vie spievať, hrať na hudobnom nástroji aj parádne tancovať. Americká lyžiarska superstar Mikaela Shiffrinová (25) opäť dokázala, že má talent na všetko a rozhodne sa ničoho nebojí. Tentokrát sa zhostila role kaderníčky, pozrite sa ako jej to išlo.

Starší brat súperky Petry Vlhovej Taylor Shiffrin potreboval ostrihať a keďže kvôli pandémii koronavírusu sú prevažne všade kadernícke salóny ešte zavreté, zhostila sa tejto úlohy jeho mladšia sestra. Mikaela neváhala a prijala ďalšiu náročnú výzvu. Aj keď na začiatku najprv študovala, ako sa holiaci strojček vôbec zapína, potom sa už s typickým úsmevom na perách veselo pustila do práce. Tak či onak výsledok bol na premiéru viac ako dobrý a veľkú spokojnosť vyjadril aj jej brat. 

"Shiffrinovej salón: Čoskoro na vašich dvoroch," okomentovala svoju novú záľubu. "Myslíte, že by ste mi dovolili ostrihať vás? Ak sľúbim, že nebudem toľko vrieskať a náhodne vám neodstrihnem veľké kusy vlasov?" dodala k popisu videa, ktoré sa na sociálnej sieti teší veľkej obľube a fanúšikovia jej strihacký výkon a výtvor hodnotili veľmi kladne. Čo poviete vy?  

Viac o téme: Mikaela Shiffrinová Taylor Shiffrin
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: koláž, Instagram - Mikaela Shiffrinová; VIDEO: Instagram - Mikaela Shiffrinová
  • Zdroj: športky