Hviezda City sa posťažovala na médiá: Neustále ma sledujú, ovplyvňuje to moje duševné zdravie

Kyle Walker
Kyle Walker

MANCHESTER - Futbalový obranca Kyle Walker sa posťažoval na médiá, že ho prenasledujú. Uviedol, že jeho rodinu neustále sledujú počas opatrení v súvislosti s pandémiou koronavírusu.

Mesiac po tom, čo sa Walker ospravedlnil za usporiadanie večierka vo svojom dome počas karantény, uviedol britský denník The Sun, že tento týždeň opäť porušil predpisy. V priebehu 24 hodín ho trikrát prichytili, ako na bicykli navštívil rodinu. Anglický reprezentant následne napísal na Twitter: "Neustále ma sledujú. Ovplyvňuje to moje duševné zdravie, ale aj zdravie mojej rodiny a mojich malých detí."

 

 

Britská vláda zaviedla opatrenia s cieľom zastaviť šírenie koronavírusu. V Británii podľahlo ochoreniu viac ako 30.000 ľudí. Walker povedal, že v stredu navštívil jeho rodné mesto Sheffield. Objal svoju sestru a dal jej darček k narodeninám. Potom odišiel do domu svojich rodičov, aby si pochutnal na ich jedle. "Je to smutné, ale mám pocit, že môj život skúmajú z každej strany, ale vôbec na to nie je dôvod," dodal Walker.


Tagy: Kyle Walker

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
TASR
Foto:
SITA/AP Photo/Ian Walton

DISKUSIA