VIDEO Obávaný Mike Tyson je naozaj späť: Predviedol neskutočné dynamity v rukách!

Mike Tyson
Mike Tyson

BRATISLAVA - Meno, ktoré pozná snáď každý. Človek nemusí byť ani fanúšikom boxu, aby niekedy zavadil o meno Mike Tyson. Kontroverzný človek a boxer má za sebou fantastické športové úspechy a mnoho káuz, ktoré jeho meno navždy zviditeľnili. Teraz ohlásil návrat do ringu, a je skutočne vo forme.

53-ročný americký boxer má vo svojej bohatej boxerskej kariére bilanciu 50 výhier a iba šesť porážok. Predovšetkým v skorších rokoch kariéry bol doslova neporaziteľný. Až tri prehry zaznamenal vo svojich posledných štyroch vystúpeniach. Pamätný zápas bol napríklad s krajanom Evanderom Holyfieldom, ktorému odhryzol kus ucha. Zhodou okolností ohlásil návrat do ringu aj Holyfield. Bolo by skutočne zaujímavé vidieť ich oboch znovu súperiť. 

Tyson rozhodne nie je žiadny utiahnutý pohoďák. Ide skôr o hviezdu, ktorá na seba rada strháva pozornosť, a to nie len v dobrom svetle. Pripomenúť musíme jeho odsúdenie na tri roky za znásilnenie ešte v minulom storočí.

Preslávený boxer sa rozlúčil s aktívnou kariérou v roku 2005, lenže teraz sa znovu vracia do ringu. Vyboxovať chce vraj peniaze pre dobročinné účely. Na videu je vidieť, že je v špičkovej forme a jeho odkaz "som späť" musel vystrašiť nejedného možného súpera.

 


Tagy: Mike Tyson

Zdroj:
športky
Foto:
TASR/AP; Video: Instagram - miketyson

DISKUSIA