FOTO Kandidátka na najsexy atlétku na svete: Mladá Nemka by mohla ihneď robiť modelku

Alica Schmidt
Alica Schmidt

BERLÍN - Meno Alica Schmidt vám zrejme nič nehovorí, ale nemecká atlétka by sa nestratila ani na modelingovej scéne.

21-ročná štvrťkárka sa však sústredí hlavne na svoju atletickú kariéru. Jej potenciál je obrovský. V roku 2017 získala na majstrovstvách Európy s nemeckou štafetou na 4x400 m striebornú medailu. Vlani pre zmenu bronz z európskeho šampionátu do 23 rokov.

Mladá kráska má ale ešte vyššie ambície a rada by sa kvalifikovala aj na olympiádu. Okrem toho je aktívna aj na sociálnych sieťach, veď len na Instagrame ju sleduje vyše 800-tisíc fanúšikov. A ona ich na oplátku zásobuje rôznymi sexy zábermi. Titul najkrajšej atlétky sveta by si rozhodne zaslúžila.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Anzeige/ I can finally train on the the track again Den letzten Monat habe ich alles alleine oder zu zweit draussen absolviert. Ich bin so froh, jetzt wieder wie gewohnt im Stadion trainieren zu können auch wenn die Natur für das Aufbautraining gar nicht so schlecht war! Gerade wenn ich alleine war, war ich froh mit meiner @honor_de MagicWatch2 trainieren zu können. Ich konnte die Strecken abmessen, meine Herzfrequenz aufzeichnen und die Zeit stoppen Das hat mir echt geholfen, auch ohne Trainer und Stadion die Motivation zu behalten #anzeige #trackandfield #running #motivation #fitgirls #HONOR #MagicWatch2 #InnovationMadePersonal #sport #trainhard #lovetotrain

Príspevok, ktorý zdieľa ᗩlica Ѕchmidt (@alicasmd),


Tagy: Alica Schmidt

Zdroj:
športky
Foto:
Instagram Alica Schmidt

DISKUSIA