VIDEO Neuveriteľný zákrok či katastrofálne zakončenie? Stopér odvrátil stopercentný gól

Martin Hinteregger (v strede)Martin Hinteregger (v strede) Zdroj: SITA/AP Photo/Michael Probst

FRANKFURT - Najvyššia nemecká futbalová súťaž sa po dvojmesačnej pauze vynútenej pandémiou koronavírusu opäť rozbehla 26. kolom. A rozhodne priniesla viacero zaujímavých momentov.

Vo večernom súboji zvíťazila Borussia Mönchengladbach na ihrisku Eintrachtu Frankfurt 3:1. Slovenský reprezentant v službách hostí László Bénes sa dostal na ihrisko v 90. minúte. Borussia otvorila skóre už po 40 sekundách, keď sa presadil Alassane Plea.

V 85. minúte sa odohral fantastický moment. Teda, ako sa to vezme. Hostia mohli v závere ešte svoje skóre navýšiť, keby Jonas Hofmann premenil absolútne jasnú gólovú šancu. Obetavý stopér Eintrachtu Martin Hinteregger však predviedol nádherný zákrok a zabránil istému zásahu.

Viac o téme: Borussia Mönchengladbach Jonas Hofmann Martin Hinteregger Eintrachtu Frankfurt
  • Zdroj: TASR, športky