Ronaldo sa po dvojtýždňovej karanténe zapojil do tréningu: Juventus začal prípravu na reštart sezóny

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

TURÍN - Cristiano Ronaldo sa v utorok zapojil do prípravy futbalistov Juventusu Turín. V tréningovom centre lídra Serie A sa objavil po desiatich týždňoch od vypuknutia pandémie koronavírusu.

Uplynulé dva týždne strávil Ronaldo v povinnej karanténe vo svojej vile v Turíne, keďže do krajiny pricestoval iba začiatkom mája z rodnej Madeiry. Tam uviazol po návšteve chorej matky v marci, po zavedení prísnych opatrení sa do Talianska vrátil až tento mesiac.

Podľa agentúry AP absolvoval portugalský kanonier v utorok v Turíne lekársku prehliadku a mal sa zapojiť aj do individuálneho tréningového procesu. Naposledy nastúpil v drese Juventusu 8. marca pri triumfe 2:0 nad Interom Miláno. O deň neskôr taliansku ligu prerušili a zatiaľ nie je známy presný termín, kedy ju reštartujú. V pláne bol termín 13. júna, no tamojšia vláda cez víkend zakázala organizáciu športových podujatí do 14. júna.

Do konca Serie A zostáva odohrať 12 kôl, Juventus je na čele aktuálnej tabuľky s náskokom jediného bodu pred Laziom Rím.


Tagy: Cristiano Ronaldo Juventus Turín

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
TASR
Foto:
SITA/AP - Marco Alpozzi

DISKUSIA