Je to viac ako hra, chýba nám všetkým: VIDEO z dielne NHL ukázalo, o čo všetko prichádzame

Ilustračné foto
Ilustračné foto

NEW YORK - Zdá sa to už ako celá večnosť. Štadióny zívají prázdnotou. Na tribúnach je ticho, nepočuť žiadne fandenie ani šum tisícok ľudí. Profíci s miliónovými zmluvami sedia doma a snažia sa udržovať vo forme. Aj keď sa vrátia späť na ľad, stále to bude s najväčšou pravdepodobnosťou bez divákov. Vidieť hokej aspoň v TV môže zatiaľ stačiť, ale stále to nebude ono. NHL vytvorilo pekné video, v ktorom ukazuje, o čo všetko počas tejto pauzy prichádzame.

Nie je žiadnym prekvapením, že NHL komunita patrí k tým najlepším. Hráči sa príkladne venujú fanúšikom, rozdávajú puky, fotia sa a vo veľkom pomáhajú tým menej šťastným aj mimo ľadu. Zbierky, charita, dobročinnosť. Na videu je vidieť, že aj malá drobnosť, akou je gumený puk, vie dieťa dojať až k slzám. Športovci si takto vychovávajú fanúšikov na celý život. Nerozdávajú len puky či fotky, rozdávajú spomienky na celý život. 

"Od obyčajného úsmevu až po slzy radosti. Žijeme pre takéto momenty, ktoré spájajú ľudí. Sú pred nami dobré časy. Užijeme si hru, ktorá nám chýba, s ľuďmi, ktorých milujeme. V týchto ťažkých časoch držíme spolu a podporujeme sa navzájom. Inšpirujeme sa. Buďte zdraví a ďakujeme, že ste súčasťou rodiny NHL," uvádza liga vo videu.


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
športky
Foto:
TASR/AP; Video: Youtube

DISKUSIA